Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Rzeszów - sprawdź miejscowy plan miasta Rzeszów

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w mieście Rzeszów? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Rzeszów.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Rzeszów.

MPZP Rzeszów
Mapa MPZP miasta Rzeszów

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego miasta Rzeszów. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Rzeszowie.

MPZP Rzeszów

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu miasta Rzeszów i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Rzeszów prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Rzeszowa. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu miasta Rzeszów.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w mieście Rzeszów i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Rzeszów obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP miasta Rzeszów z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Rzeszowa

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Rzeszowa

0

242 plany zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w mieście Rzeszów, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Rzeszów, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

2061 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Rzeszowa.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego miasta Rzeszów - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w mieście Rzeszów z podziałem na lata

Rejestr MPZP Rzeszów

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Rzeszów. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LXVIII/1482/2022 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 25 października 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 284/7/2016 – I-A „Kopiec Konfederatów Barskich” w RzeszowieLXVIII/1482/202225-10-2022
Uchwała nr LXVII/1462/2022 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 27 września 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 320/1/2021 – I-A terenów nadrzecznych na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie.LXVII/1462/202227-9-2022
Uchwała nr LXVI/1420/2022 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 30 sierpnia 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 284/7/2016 – I-A „Kopiec Konfederatów Barskich” w RzeszowieLXVI/1420/202230-8-2022
Obwieszczenie Wojewody Podkarpackiego z dnia 13 lipca 2022 r. o sprostowaniu błęduObwieszczenie13-7-2022
Uchwała nr LXIII/1336/2022 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 24 maja 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 323/4/2021 na osiedlu Pogwizdów Nowy w Rzeszowie.LXIII/1336/202224-5-2022
Uchwała nr LXIII/1337/2022 Rady Miasta Rzeszowa z dnia 24 maja 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 92/22/2004 w rejonie ul. Wieniawskiego i ul. Kiepury w Rzeszowie w części „B”.LXIII/1337/202224-5-2022

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Rzeszowie?

Za prowadzenie rejestru MPZP Rzeszów odpowiada prezydent miasta Rzeszów. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Rzeszów nie obowiązuje, to urząd miasta Rzeszów wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Rzeszowie została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w mieście Rzeszów z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w mieście Rzeszów na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Rzeszowa. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny miasta Rzeszów!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Rzeszów